تعمیر لباسشویی در اصفهان

تعمیر لباسشویی در اصفهان

شماره تماس مرکز  09130279241

مرکز سرویس ایران افتخار دارد با کادری مجرب و کار آزموده تعمیر انواع لباسشویی در اصفهان و شاهین شهر را انجام دهد برندهای تعمیر اسنوا دوو بست بوش میله وستینگهاوس

تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، به احتمال زیاد به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر ماشین لباسشویی خود هستید. شاید هم از سر کنجکاوی می خواهید اطلاعاتی در مورد عیب های متداول ماشین های لباسشویی کسب کنید. در هر دو صورت در جای درستی قرار دارید. نمایندگی تتعمیر لباسشویی در اصفهان با به کارگیری تکنسین های کارآزموده همواره در خدمت شماست. نقص فنی جزء جدانشدنی لوازم خانگی است. ما در این نوشته ی وبلاگ مرکز تعمیر قصد داریم نکاتی در رابطه با ایرادهای نسبتا متداول ماشین های لباسشویی در اختیار شما قرار دهیم.

نمایندگی لباسشویی دوو اصفهان

تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان

تعمیر لباسشویی بهی در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اصفهان 

با در نظر گرفتن این موارد که شاید نشانگر ایرادی در ماشین لباسشویی شما باشد، می توانید با سرعت بیشتری نسبت به تعمیر آن اقدام کنید و از ضرر و زیان های بعدی پیشگیری کنید.با این مقدمه 5 ایراد متداول ماشین های لباسشویی را به نقل از متخصصین مرکز تعمیر لباسشویی در اصفهان بررسی می کنیم.


 

عیب یابی ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی آریستون اصفهان

ماشین لباسشویی وسیله ای است که به نسبت ساختمان پیچیده ای دارد. بدیهی است که بررسی تمامی مشکلاتی که ممکن است برای یک ماشین لباسشویی اتفاق بیفتد در یک نوشته ی کوتاه نمی گنجد و به علاوه موضوعی تخصصی است که بهتر است به متخصصین مراکز تعمیر سپرده شود. با این حال 5 نشانه ای که در ادامه به آن می پردازیم، نشانه های آشکاری هستند که بهتر است نسبت به آنها هوشیار باشید.

 

تعمیر لباسشویی و ظرفشویی مدیا در اصفهان

نمایندگی لباسشویی آاگ اصفهان

 

عیب شماره 1: سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی حین کار

متداول ترین مشکلی که مصرف کنندگان را روانه ی مرکز تتعمیر لباسشویی در اصفهان می کند، سر و صدای زیادی است که حین کار توسط این وسیله تولید می شود. سر و صدا زیاد می تواند علت های زیادی داشته باشد؛ ممکن است دستگاه شما تراز نباشد و یا یاتاقان های ماشین لباسشویی دچار مشکل شده باشند. از طرفی ممکن است لاستیک دور درب از جای خود خارج شده و یا حالت غیراستانداردی به خود گرفته باشد. خرابی تسمه و یا جابجایی غیرطبیعی هیتر ماشین لباسشویی نیز همگی باعث ایجاد سر و صدا در این وسیله می شوند.

تعمیر لباسشویی و ظرفشویی مدیا در اصفهان

علت سر و صدا هر چه که باشد باید سریعا مورد بررسی قرار بگیرد. اگر این علت به نحوی بود که نتوانستید به تنهای از عهده ی تعمیر آن بربیایید، سریعا با متخصصین مرکز تعمیر لباسشویی در اصفهان تماس حاصل کنید.

 

عیب شماره 2: توقف ناگهانی ماشین لباسشویی حین کار کردن

تعمیر لباسشویی مجیک در اصفهان

تعمیر لباسشویی در اصفهان

دومین مشکل متداول ماشین های لباسشویی، توقف ناگهانی وسیله حین کار است. این مشکل ناخوشایند به دلایل گوناگونی اتفاق می افتد که همگی قابل توجه هستند. در چنین وضعیتی مشکل می تواند ناشی از خرابی زبانه و قفل درب ماشین و یا میکروسوئیچ آن باشد. همچنین ممکن است این توقف به علت خرابی در کارکرد تایمر الکترونیک ماشین اتفاق بیفتد.

 

تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان

در نهایت ممکن است مشکل متوجه موتور لباسشویی و یا ناشی از نوسانات برق باشد. بدیهی است که بررسی و رفع ایراد مشکلاتی از این قبیل بهتر است از متخصصین مرکز تعمیر لباسشویی در اصفهان کمک بگیرید.

 

تعمیر لباسشویی کندی در اصفهان

عیب شماره 3: توقف ماشین لباسشویی بعد از اتمام عملیات آبگیری

ممکن است ماشین لباسشویی شما عملیات ابگیری را به انتها برساند اما پس از آن متوقف شده و ادامه ی عملیات را انجام ندهد. این مشکل به سه دلیل ممکن است اتفاق بیفتد: یک اینکه ممکن است هیدرواستارت ماشین لباسشویی دچار مشکل شده باشد.دو اینکه ممکن است موتور تایمر لباسشویی سوخته باشد و سه اینکه سیم رابط بین موتور تایمر و هیدرواستارت قطع شده باشد.

 

تعمیر لباسشویی فاگور در اصفهان

نمایندگی لباسشویی کنوود اصفهان

در هنگام وقوع مشکل اول بهتر است اتصالات هیدوراستارت را به وسیله ی اهم متر بررسی کنید و در صورت قطعی در ارتباطات مربوط بهتر است هیدرواستارت را تعویض کنید چرا که معمولا قابل تعمیر نیست. در صورت وقوع چنین مشکلی در ماشین لباسشویی خود پس از انجام بررسی های لازم موضوع را با متخصصین مراکز تعمیر در میان بگذارید.

 

عیب شماره 4: آب لباس ها گرفته نمی شود چرا که دور تند ماشین عمل نمی کند

تعمیر لباسشویی وستل در اصفهان

اگر در دور تند ماشین اختلالی پیش بیاید آب لباس ها گرفته نمی شود این مشکل ممکن است به چند دلیل رخ بدهد: یک اینکه دور تند ماشین لباسشویی شما سوخته باشد، در این حالت اگر با اتصل سیم های دور تند به برق، حرکتی در موتور اتفاق نیفتد لازم است سیم پیچ های دور تند تعویض شود. ممکن است این مشکل ناشی از نرسیدن ولتاژ به دور تند بوده و یا خازن مربوط به راه انداز دور تند خراب باشد که در این صورت باید خازن تعویض شود.

 


برای مطالعه علت پاره شدن و سوراخ شدن لباس ها را در ماشین لباسشویی اینجا کلیک کنید. 

 


تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان

در هر صورت عمل نکردن دور تند، مشکل مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. برای رفع این مشکل نیز بهتر است با متخصصین نمایندگی تعمیر لباسشویی در اصفهان تماس حاصل کنید و با تعریف عیب های مذکور از راهنمایی های ایشان کمک بگیرید.

 

عیب شماره 5: حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی کرال در اصفهان

از ناخوشایند ترین ایرادهای متداول به مشکل حل نشدن پودرهای شوینده در حین کار ماشین لباسشویی است. این مشکل به چند علت رخ می دهد که به نسبت ایرادهای قبلی راه حل های ساده تری دارد. ممکن است این مشکل ناشی از استفاده بیش از اندازه از پودر و یا استفاده از پودری نامناسب باشد. بدیهی است که پودر مورد استفاده از ماشین لباسشویی باید مخصوص ماشین لباسشویی باشد، همچنین در هنگام شستشوی اقلامی مانند پرده و ملحفه بهتر است از مقدار پودر کمتری مطابق دفترچه ی راهنمای ماشین استفاده شود.

سایر علل مشکل در این بخش می تواند تا حد زیادی به رسوب پودر در مخزن مربوطه با مجاری فیلتر شیرالکتریکی مربوط باشد. در این صورت با جدا کردن فیلتر و یا جاپودری و شستشوی آنها می توان مشکل را حل کرد.

 

نمایندگی تعمیر لباسشویی در اصفهان

تعمیر لباسشویی پارس در اصفهان

تعمیر لباسشویی AEG در اصفهان 

تعمیر لباسشویی هایسنس اصفهان

تعمیر لباسشویی اوشن در اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج اصفهان

تعمیر لباسشویی کندی در اصفهان

همانطور که چندین بار در طی متن به آن اشاره کردیم، پرداختن به تمامی ایرادهایی که ممکن است در طول عمر یک ماشین لباسشویی رخ دهد، در یک مقاله نمی گنجد. با این حال ما سعی کردیم مهمترین و متداول ترین ایرادها را به زبانی ساده در این نوشته بررسی کنیم. لازم به ذکر است در صورت بروز هرگونه مشکل در روند کاری ماشین لباسشویی خود می توانید مشکل را با متخصصین ما در مرکز تعمیر لباسشویی در اصفهان در میان گذاشته و راهنمایی های آنها به صورت تلفنی و یا حضوری بهره مند شوید.

تعمیر لباسشویی اصفهان

 

مرکز سرویس ایرات تعمیرات لباسشویی در منزل 

دراسرع وقت 

توسط تکنسین های متخصص و متهعد 

با ضمانت نامه معتبر و ارائه فاکتور رسمی 

09130279241

 


تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اصفهان

تعمیر لباسشویی ایندزیت اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال اصفهان

نمایندگی لباسشویی الکترولوکس در اصفهان

تعمیر لباسشویی گرنیه اصفهان

تعمیر لباسشویی بلمبرگ در اصفهان

تعمیر لباسشویی بلر در اصفهان

تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان

تعمیر لباسشویی مجیک در اصفهان

تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان

تعمیر لباسشویی کرال در اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی صنام در اصفهان

تعمیر لباسشویی در اصفهان

تعمیر لباسشویی در اصفهان

تعمیر لباسشویی در اصفهان

تعمیر لباسشویی وستینگهوس در اصفهان

تعمیر لباسشویی وستل در اصفهان

تعمیر لباسشویی وستل در اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی آکوالتیس در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی کروپ در اصفهان

نمایندگی لباسشویی هاردستون در اصفهان

نمایندگی لباسشویی ویرپول در اصفهان

نمایندگی لباسشویی زیمنس در اصفهان

 

تعمیر سامسونگ

تعمیر بوش

تعمیر ال جی