تعمیر لباسشویی اوشن در اصفهان

تعمیر لباسشویی اوشن در اصفهان

تعمیرات لباسشویی در اصفهان زیر نظر اتحادیه با ضمانت کتبی

09920766695

راهنمای تمیزکردن لباسشویی اوشن 
برای تمیز کردن سطح بیرونی ماشین لباسشویی ابتدا جریان برق را قطع کنید و از آب نسبتا گرم و مواد شوینده خنثی استفاده کنید و با دستمال نرم خشک کنید، در صورت وجود لکه ها از خراشیدن آن ها به وسیله اجسام تیز جدا بپرهیزید و از الکل و تینر نیز برای پاک کردن لکه ها استفاده نکنید؛
برای پاک کردن داخل ماشین لباسشویی دو شاخه ماشین لباسشویی اوشن را از پریز بکشید و با تمیز کردن لاستیک دور درب و شیشه درب شروع کنید با دستمال نرم آن را پاک کنید و سپس خشک نمایید زیرا رطوبت در این قسمت ها باعث تولید قارچ و باکتری می شود.
برای از بین بردن رسوبات دیگ شستشو و درام از جرم گیر استفاده کنید، سختی آب شهری باعث ایجاد رسوبات در این محفظه می گردد و در اثر گذشت زمان ممکن است رسوبات گرفتگی ایجاد کنند و کارکرد صحیح ماشین را مختل کنند برای تمیز کردن از جرم گیرهای استاندارد و مناسب ماشین لباسشویی اوشن استفاده کنید، در صورت کثیفی با مقدار کم می توانید با اسفنج و اب و مواد شوینده خنثی تمیز کنید و سپس خشک کنید.
برای تمیز کردن هرگز از اجسام فلزی و سیم ظرفشویی استفاده نکنید هرچند دیگ شستشو ضد خش است اما در صورت استفاده این موارد باعث زنگ زدگی و اسیب به این قطعه می شود و شما نیاز به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی اوشن پیدا می کنید .
تعمیر لباسشویی اوشن در اصفهان

برنامه های شستشو ماشین لباسشویی اوشن
کتان : برای لباس های کتان نسبتا کثیف و لباس زیر مناسب است ، دمای این برنامه 95-60 درجه سانتی گراد است .
کتان اقتصادی: با مصرف انرژی کم عملکرد شستشوی با کیفیتب را ارائه می دهد و دما در این برنامه 60-40 درجه سانتی گراد می باشد .
ضدچروک : ماشین لباسشویی با تغییر چرخش دیگ شستشو باعث به حداقل رسیدن میزان چروک البسه می شود ، این برنامه برای شستشوی البسه روزانه که پس از شستشو چروک می شوند مناسب است در این صورت دیگر نیازی به اتوکشی نمی باشد برای لباس های با جنس پلی استر و اکرلیک مناسب است و دمای این برنامه 60-40 درجه می باشد .
ترکیبی : برای شستشوی لباس های مختلف با هم مناسب است (لباس های ابریشمی، پشمی و پرده ها و لباس های رنگ دهنده از این برنامه مستثنی هستند) دمای آب در این برنامه شستشو 40 درجه سانتی گراد می باشد .
30 دقیقه ای با سرعت بالا : این برنامه برای لباس هایی که کثیفی متوسطی دارند و هم چنین در صورت کم بودن مقدار لباس ها مناسب است ، دما 40-30 درجه ی باشد .
پشمی : مناسب برای شستشو البسه پشمی که قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند دما نیز 40 درجه است .
آب کشی + خشک کن (چرخشی) : لباس هایی که فقط به آب کشی نیاز دارند یا آبکشی اضافه برای لباس هایی که شستشو با نرم کننده انجام شده است .
شستشوی دستی / ظریف : برای لباس های ظریف مانند لباس زیر و بلوز های حریر مناسب است تا بافت لباس که حساس است خراب نشود ، شستشو با دمای 40-30 انجام می گیرد .
ورزشی: مناسب برای شستشوی لباس های ورزشی و کتانی های ورزشی است دما نیز برای انجام این برنامه 40 درجه می باشد .
لباس کودک : این برنامه برای شستشوی البسه کودکان بسیار مناسب است و مواد شوینده را با آبکشی پر قدرت به خوبی از لباس ها پاک می کند و از پوست کودکان مراقبت می کند دمای این برنامه 95-60 درجه سانتی گراد می باشد .
ضد حساسیت : این برنامه مواد شوینده را به صورت موثری از روی لباس ها پاک می کند و برای لباس هایی که مستقیم با پوست تماس دارد مناسب است مثل حوله ها و رو بالشتی ها دستمال و لباس های زیر ، هم چنین افرادی که به مواد شوینده آلرژی دارند و پوست حساس تری نسبت به دیگران دارند و دمای آب در این برنامه شستشو 60-40 درجه می باشد .

تعمیر لباسشویی اوشن در اصفهان 

مرکز سرویس ایران

تعمیرات در محل 

توسط تکنسین های مجرب 

ارائه فاکتور رسمی 

09920766695

تعمیر لباسشویی اوشن در اصفهان

 

0/5 (0 نظر)