نمایندگی اسنوا در اصفهان کجاست؟ اگر به دنبال نمایندگی اسنوا در شهر اصفهان هستید این مطلب را حتما بخوانید.

نمایندگی اسنوا در اصفهان کجاست؟

این مبحث به دودسته نمایندگی فروش و تعمیرات تقسیم میشود اگر که شما به دنبال نمایندگی فروش اسنوا در اصفهان هستید میتوانید به فروشگاه های اسنوا در سطح شهر مراجعه کنید و اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات اسنوا در اصفهان هستید باید با گروه انتخاب الکترونیک در ارتباط باشید. توجه داشته باشید گروه مرکز سرویس نمایندگی اسنوا در شهر اصفهان نمیباشد اما تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد.

کالسنتر

03191002003

شماره تلفن نمایندگی اسنوا در اصفهان

جهت ارتباط با نمایندگی اسنوا در اصفهان میتوانید با گروه انتخاب الکترونیک در ارتباط باشید اما اگر میخواهید تعمیرات را به مرکز سرویس بسپارید میتوانید با شماره تماس : 03191002003 در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید گروه مرکز سرویس نمایندگی اسنوا در اصفهان نمیباشد اما تعمیرات این محصولات را درمنزل شما انجام میدهد.

خدمات پس از فروش اسنوا اصفهان

خدمات پس از فروش محصولات اسنوا توسط گروه صنعتی انتخاب تولید کننده این محصولات انجام میشود. درصورتی که محصول اسنوا شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیرکار دارید میتوانید با گروه مرکز سرویس به شماره تماس : 09920766695 تماس بگیرید.

شماره شرکت اسنوا اصفهان

جهت ارتباط با شرکت اسنوا میتوانید با شماره گیری 1699 با گروه انتخاب در تماس باشید اگر محصول اسنوا شما دچار خرابی شده و نیاز به تعمیرکار مجرب دارید با شماره تماس : 03191002003 تماس بگیرید.

نمایندگی یخچال اسنوا در اصفهان

برای خرید یخچال فریزر اسنوا میتوانید به فروشگاه های اسنوا در اصفهان مراجعه کنید نمایندگی اسنوا در ملک شهر یکی از این فروشگاه ها هست که نمایندگی یخچال اسنوا در اصفهان میباشد و شماره تماس این فروشگاه :03134421518 میباشد. این فروشگاه در ملک شهر – خیابان بهارستان شرقی بعد از کوچه آزادی قرار دارد.

نمایندگی لباسشویی اسنوا در اصفهان

جهت خرید ماشین لباسشویی اسنوا از نمایندگی میتوانید با فروشگاه های زنجیره ای اسنوا در شهر اصفهان در ارتباط باشید این فروشگاه ها در نقاط مختلف شهر مستقر شده اند. در اینجا مشخصات یکی از این فروشگاه ها را در اختیار شما قرار میدهیم تا کمکی به شما عزیزان باشد.

نمایندگی اسنوا در اصفهان خیابان جی

جهت خرید از نمایندگی لباسشویی اسنوا در اصفهان خیابان جی باید به آدرس : خیابان جی کنار چهار راه اریسون فروشگاه اسنوا اریسون مراجعه کنید. شماره تماس این مجموعه : 03135219847 میباشد.

نمایندگی اسنوا در اصفهان

برای خرید لوازم خانگی بایدبه موارد زیر توجه داشت.

 در ابتدا برای خرید لوازم خانگی باید نیاز خود را مشخص کنیم. یعنی اینکه ابتدا در نظر بگیریم که اگر می خواهیم یخچال فریزر بخریم. چه میزان مواد غذایی را باید به صورت منجمد نگه داریم. بعد ازدر نظر گرفتن این موارد:

انتخاب کردن نوع مدل یخچال فریزر میباشد انواع یخچال فریزرهای کومبی یا ترکیبی و ساید بای ساید  یخچال تک فریزر تک یا همان ساید فرانسوی تقسیم می شود.

موتور یخچال اسنوا ساخت کجاست؟

مقدمه

یخچال‌ها یکی از ابزارهای ضروری در هر خانه مدرن محسوب می‌شوند. اما آیا تاکنون به سوال از این دیدگاه نگاه کرده‌اید که موتور یخچالها از کجا ساخته می‌شود؟ در این مقاله، به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت. ما به دقت این موضوع را برای شما بررسی کرده‌ایم تا بتوانید بیشتر در مورد مکانیکسم‌های عملکرد موتور یخچال اسنوا آگاهی پیدا کنید.

موتور یخچال اسنوا

1. تعریف موتور یخچال

موتور یخچال، بخش اصلی و کلیدی از هر یخچال است. این موتور به منظور ایجاد سرمای مورد نیاز برای نگهداری مواد غذایی در داخل یخچال به کار می‌رود.

2. اهمیت کیفیت موتور

کیفیت موتور یخچال بسیار مهم است، زیرا عمر مفید و کارایی یخچال به طور مستقیم به کیفیت موتور وابسته است.

3. مکان تولید موتور

موتورهای یخچال اسنوا در کشورهای مختلف جهان تولید می‌شوند. اما اسنوا یکی از شرکت‌های معتبر و معروف در زمینه تولید موتورهای یخچال است.

نمایندگی اسنوا در شاهین شهر کجاست؟

کشورهای تولید کننده موتورهای یخچال اسنوا

4. چین

بسیاری از موتورهای یخچال اسنوا در چین تولید می‌شوند. چین به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دنیا در زمینه الکترونیک و لوازم خانگی شناخته می‌شود.

5. تایوان

تایوان نیز یکی از کشورهای تولیدکننده موتورهای یخچال اسنوا است. شرکت‌های معتبر تایوانی در این زمینه فعالیت دارند.

6. دیگر کشورها

علاوه بر چین و تایوان، موتورهای یخچال اسنوا در کشورهای دیگری نیز تولید می‌شوند، اما معمولاً کشورهایی با صنعت الکترونیک پیشرفته.

کیفیت موتورهای یخچال اسنوا

7. استانداردهای کیفیت

مهمترین نکته در خرید یخچال، رعایت استانداردهای کیفیت در تولید موتور است. موتورهای با کیفیت بالا دارای عمر مفید بیشتر و کارایی بهتری هستند.

8. گواهینامه‌های کیفیت

در هنگام خرید یخچال اسنوا، به دنبال محصولاتی با گواهینامه‌های کیفیت معتبر بگردید.

نکات پایانی

9. اهمیت انتخاب درست

انتخاب موتور یخچال با کیفیت بالا برای یخچال شما بسیار اهمیت دارد تا در طولانی مدت به بهترین عملکرد و نگهداری مواد غذایی بپردازد.

10. تأثیر تولید مکان موتور

مکان تولید موتور نیز می‌تواند بر کیفیت و قیمت آن تأثیر بگذارد.

نمایندگی اسنوا در زرین شهر کجاست؟

نتیجه‌گیری

در این مقاله به بررسی مکان تولید موتورهای یخچال اسنوا پرداختیم و به اهمیت انتخاب موتور با کیفیت در خرید یخچال اشاره کردیم. همچنین توصیه می‌شود که در هنگام خرید یخچال اسنوا، به استانداردهای کیفیت پس از انتخاب نوع نیاز خود به دنبال محصولی که دارای کیفیت و خدمات پس از فروش قوی  و تامین قطعات سریع و در عین حال دارای زیبایی منحصر به فرد باشد می گردیم.

در نظر گرفتن کیفیت محصول از نظر قطعات مصرفی بادر نظر گرفتن رزومه آن شرکت مرحله بعدی در نظر گرفتن  خدمات پس از فروش قوی  برای تعمیرات و قطعات  باید با یک گروه تعمیرکاری مشورت کرد.

نمایندگی تعمیرات بوش در اصفهان کجاست؟

چرا باید با گروه تعمیرکار مشورت کرد؟

تعمیرکاران اصولا با برند ها و مدل های مختلفی در طول روز سر و کار دارند . و بهتر از هر کسی می تواند تمام عیوب و حسن های یک محصول

را به صورت رایگان در اختیار شما قرار بدهد.

چرا که خرید شما از آن برندی که پیشنهاد می کنند سود و زیانی برای آنها ندارد.

مرحله بعدی انتخاب محصولی که زیبایی منحصر به فردی را داشته باشد.( بنا به سلیقه خود فرد می باشد.)

توجه داشته باشید که موقع خرید لوازم خانگی فقط زیبایی آن را در نظر نگیرید.

کارایی کیفیت دارای ضمانت بودن محصول از مهمترین موارد در خرید لوازم خانگی می باشد.

بنده به عنوان یکی از کارشناسان لوازم خانگی که سال ها عمر خودم  رو در زمینه های تولید لوازم خانگی فروش و خدمات پس از فروش لوازم خانگی گذرانده ام به این نتیجه رسیدم که محصولات گروه صنعتی انتخاب که یک تولید ملی دستان پرتوان صنعتگران و کارگران ایرانی توانسته است. که در این چند سال گذشته محصولات جدیدی با تکنولوژی روز دنیا تولید نماید. این محصولات دارای ۲ سال گارانتی ده سال خدمات پس از فروش میباشد یعنی اگر محصولی را شما خریدید. شرکت موظف است تا ده سال اگر محصول شما نیاز به قطعه داشت قطعه شمارا تامین و دستگاه شما را رفع عیب نمایند.

امروزه محصولات اسنوا از جمله لباسشویی های تمام اتوماتیک اُکتا و یخچال فریزر ساید بای ساید مدل گالری در طراحی های زیبا و منحصر به فرد توانسته است رضایت مشتری را از بابت زیبایی محصول در حد رقبای خارجی خود. و از نظر فنی مطابق استانداردهای روز دنیا و از لحاظ خدمات پس از فروش پاسخگویی ۲۴ ساعته به مصرف کنندگان عزیز  تا حد زیادی جلب کند. گروه مرکز سرویس ایران افتخار دارد

تعمیرات محصولات اسنوا را به صورت تخصصی و زیر نظر شرکت برای شما همشهریان عزیز به ارمغان بیاورد.

خدمات مرکز سرویس ایران برای تعمیرات لوازم خانگی اسنوا

تعمیر و سرویس انواع ماشین های لباسشویی اتوماتیک اسنوا

تعمیر و نگهداری انواع اجاق گازهای فردار اسنوا

فروش اقساطی اسنوا

نکاتی در مورد خرید لوازم خانگی درصدی یا دارای عیوب ظاهری محصولات اسنوا

محصولات درصدی چیست؟

محصولات درصدی به علت اجرای انواع نمایشگاه های لوازم خانگی در سراسر کشورمان توسط گروه صنعتی انتخاب برای نمایش محصولات خود محصولاتی  را تحت عنوان نمایش به مصرف کنندگان عزیز در سراسر کشور به نمایش می گذارد. پس از اتمام این نمایشگاه ها این گروه برای رعایت حقوق مصرف کننده نمایندگی اسنوا در اصفهان محصولات نمایشگاهی خودرا  زیر قیمت روانه بازار می نمایند.

آنها را تحت عنوان محصولات دارای عیوب ظاهری به فروش می رساند. که این کار باعث می شود که محصولات فروشگاهی با قیمت کمتر به دست مصرف کننده خاص برسد. این کار نشان دهنده احترام گذاشتن به حقوق مصرف کننده از جانب این شرکت می باشد. یکی از بهترین محصولات اسنوا با محصولات دیگر دارد این است. که تامین قطعات برای ما تعمیرکاران بسیار راحت تر و ارزان تر می باشد. زمانی که قطعات ارزانتر به دست ما برسد.

فروش لوازم خانگی زده دار

باعث می شود که رضایت مشتری هم از ما و هم از محصول جلب شود. بارها در شغل خود برای تعمیر یک برند معروف خارجی مجبور شدم که هزینه بسیار زیادی بابت قطعات پرداخت کنم. در صورتی که آن قطعه  به صورت واقعی خیلی کمتر از قیمتی که در بازار آزاد به فروش میرسد ارزش دارد. و همین باعث می شود که مشتری از محصول دلسرد شود.نمایندگی اسنوا در اصفهان و متوجه می‌شود که یک برند معتبر ایرانی می‌توانند از بهترین برند خارجی هم بهتر باشد. توصیه من برای شما عزیزان که این  مقاله را می خوانید برای خرید لوازم خانگی ابتدا به نیاز خود. و سپس به کیفیت محصول و بعد به خدمات پس از فروش قوی توجه نمایید. امیدوارم که توانسته باشم برای خرید لوازم خانگی به شما خواننده گرامی کمک شایانی کرده باشم. بارها در شغل خود برای تعمیر یک برند معروف خارجی مجبور شدم که هزینه بسیار زیادی بابت قطعات پرداخت کنم.

برگرفته شده از نمایندگی اسنوا در اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان

اسنوا  ساخت کجاست؟

شرکت اسنوا در شهرک صنعتی مورچه خورت در استان اصفهان قرار دارد. بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی در خاورمیانه می باشد .

که شرکت های آن شامل شرکتهای حایر پلاس حایر آسا حایر تهران سما مطهر ضمیر انتخاب سرویس و غیره می باشد.

این شرکت ها هر کدام وظیفه خاصی را دارند. که در کنار هم توانستند قطب بزرگی از تولید کننده لوازم خانگی در خاورمیانه را به وجود بیاورد.

یکی از تولیدات این شرکت که طراحی آن را ۱۰۰ درصد مهندسان و طراحان آن انجام داده اند تولید لباسشویی اکتا میباشد. لباسشویی اکتا دارای تکنولوژی های روز دنیا شامل پمپ سیرکوله  برنامه های مختلفی همچون جت واش و غیره می باشد.

لباسشویی در دو مدل تسمه و بدون تسمه تولید می شودکه لباسشویی بدون تسمه آن کاملا بی صدا میباشد.

تاریخچه شرکت اسنوا

اسنوا تولیدکننده انواع اجاق‌گاز و محصولات توکار از کارخانه‌های تولیدی لوازم خانگی زیر مجموعه های گروه صنعتی انتخاب، بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی کشور است.

این کارخانه در سال ۱۳۸۵ در زمینی بالغ بر بیست هزار متر مربع در شهرک صنعتی مورچه خورت احداث شد.

تولید محصولات

سرمایشی

گرمایشی

اجاق گاز شامل اجاق گازهای توکار Built-In (هاب، هود، مایکروفر، سینک و آون‌)و اجاق‌گاز ایستاده(Free Stand)

از سبد بزرگ محصولات لوازم خانگی گروه صنعتی انتخاب را به عهده دارد.

این شرکت مجهز به جدیدترین تکنولوژی تولید و دارای انواع پرس های ضربه ای و هیدرولیک ۶۰ تن تا ۱۰۰۰ تن

دستگاه های رباتیک الکترومغناطیس رنگ و لعاب، دستگاه های C.N.C خم و برش

تکنولوژی جوش پلاسما جهت صفحات رویه اجاق گاز و دیگر تجهیزات مصرفی در حین مونتاژ محصول مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی است.

هم‌اکنون حدود ۲۵۰ نفر به صورت مستقیم در خطوط مختلف تولید

واحدهای R&D، کیفیت، فروش و لجستیک مشغول به فعالیت هستند.

اسنوا و تنوع محصولات

کارخانه اسنوا، تولید محصولات مختلفی از جمله محصولات سرمایشی، گرمایشی و اجاق گاز هم‌اکنون ۶۵ مدل متنوع را در حال تولید است

این کارخانه تولیدی از نظر حجم تولید، ظرفیت تولید روزانه ۱۵۰۰ اجاق گاز ایستاده

۱۰۰۰ دستگاه کولرآبی 
کارخانه اسنوا

۱۵۰۰ محصول از سری محصولات توکار Built-In را در توان دارد.

حدود ۲۵% از حجم تولیدی محصولات به کشورهای خاورمیانه صادر می شود.

محصولات کارخانه تولیدی اسنوا با پنج برند اسنوا، دوو، بست، تکنوگاز و Carino Carlo به بازار مصرف عرضه می‌شوند.

لباسشویی با قابلیت شستشوی لباس با ظرفیت 6 کیلو گرم با برچسب انرژی B ازدیگر محصول شرکت اسنوا است.

برگرفته شده از نمایندگی اسنوا در اصفهان

در مقاله زیر به توضیحات مشخصات فنی ماشین لباسشویی اسنوا مدل 801 میپردازیم.

نمایندگی لباسشویی اسنوا در اصفهان

لباسشویی نام تجاری اسنوا مدل SWD-SS801

قطعات لباسشویی اسنوا

1:کابل ورودی برق 220 ولت به دستگاه
2:بدنه از جنس اهن حرارت دیده با پوشش لعاب در دو رنگ سفید و نقره ای در بازار موجود میباشد . در مدل سفید درب های کروم هم موجود میباشد.
3: چلیک از جنس فایبر گلاس دو تکه قسمت عقب و قسمت جلوکه در این مدل به وسیله پیچ به یکدیگر متصل شده است.
4: درام از جنس استیل نگیر معمولی میباشد که توسط درام و پولی وتسمه قدرت می دهد.
5: فنر های نگهدارنده چلیک که در این محصول به صورت دوتایی چلیک را به بدنه متصل میکند.
6: کمک نگهدارنده چیلیک ومیزان قدرت کمک ها در این مدل 120 نیوتن است
7: پایه های نگهدارنده بدنه سلیکونی معمولی میباشد.
8: لاستیک دور درب سیلیکونی معمولی میباشد.
9: بدنه جلویی دستگاه البته در این مدل متصل به بدنه میباشد و قابلیت جدا سازی از بدنه در هنگام دمونتاژ را ندارد.
10: درب روی لباسشویی از جنس پلاستیک فشرده ودرب پشت لباسشویی فلزی میباشد
11: پمپ تخلیه و سیفون پمپ تخلیه از نوع هنینگ220ولت میباشد.
12: سنگ های بالانسرها در این مدل به سنگ بالانسر روی چلیک سنگ بالانسر سمت راست چلیک و سنگ بالانسر سمت چپ چلیکجنسیت هر کدام از بتن است نام برد

13: ورود اب به داخل ماشین به وسیله دو شیر برقی اب سرد و اب گرمتقسیم میشود. و توسط شیلنگ واسطه به جاپودری متصل میشود. قابل ذکر است در این مدل شیر برقی اب سرد درون دستگاه خود به دو شیر برقی تقسیم شده که مر بوط به قسمت ابکشی و قسمت پریواش میباشد .

14: خازن بکار رفته در این مدل از نوع پارازیت گیرمیباشد . (برای جلوگیری از نوسانات موتور )

15: هیدروستات که فرمان ورودو قطع اب را صادر میکند در این مدل از نوع الکترونیکی میباشد. در این مدل از نظر اندازه نسبت به نوع خود در این مدل کوچکتر بوده و فیش سیم های ورود به ان سه فیش میباشد.

16: تایمر دیجیتال و برد قدرت: شروع کار این دستگاه بوسیله تایمر میباشد. نکته قابل توجه در این مدل لباسشو یی عدد 16 سلکتور برای ریست کردن برد و انتخاب مجدد برنامه شستشو میباشد.

17: المنت و تایمردما: المنت از جنس کروم نیکل دارای توان 220ولت
تایمر دما یا ترموستات که در این مدل وظیفه تامین دما و قطع و وصل المنت را به عهده وبه صورت دستی تنظیم میشود. که میزان دمای قابل انتخاب در این مدل از مینیمم 30درجه سانتیگراد تا ماکسیمم 80درجه سانتیگراد قابل تغییر است البته با توجه به نوع لباس انتخاب شده برای شستشو

18:موتور یونیورسال موتور که قابلیت تعداد دور 800 بار در دقیقه در زمان خشک کردن لباسها را دارد.

19:پولی و تسمه :انتقال نیرو از موتور به درام در این مدل بوسیله تسمه و پولی انجام میشود.

20:میکرو سوییچ درب :یک قفل ایمنی الکترومکانیکال است که کناتاکت های ان در مدار بصورت سری با کل دستگاه قرار میگیرد و5ثانیه بعد از روشن شدن دستگاه به مدار امده وتا 2دقیقه پس از خاموش شدن اجازه باز شدن درب را نمیدهد.

میکروسوییچ استفاده شده در این مدل از نوع DL/LC تک فیش است.

21:چراغ قفل درب که در این مدل

1:وضعیت باز و بسته بودن درب را اعلام میکند.

2:عیوب دستگاه را بوسیله آلارم اعلام میکند .

22:سه نظام انتقال دهنده نیروبه درام

23:ترمیستور یاسنسور تشخیص دما و عملکردی شبیه ترموستات که در این مدل مقدار اهمی ترمیستور در شرایط عادی 8کیلو میباشد .

24:شیشه درب لباسشویی

25:شیلنگ خروج هوای چیلیک

26درخت سیم که رابط و ارتباط دهنده قطعات الکتریکی میباشد.

نحوه استفاده از دستگاه

برای انتخاب برنامه شستشو برد دستگاه نیاز به ریست دارد بدین گونه که ابتدا عدد 16را بوسیله سکتور تایمر انتخاب میکنیم دستگاه را سه مرتبه خاموش روشن میکنیم.
سپس برنامه دلخواه را انتخاب بدین گونه دستگاه کار خود را شروع میکند.

برنامه های شستشو و خشک کن این مدل لباسشویی

نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا اصفهان

1: COTTON/لباس های کتان یا جین مخصوص لباس های خیلی کثیف یا روغنی این برنامه دارای شستشوی مقدماتی است.
2: ECO/ شستشوی اقتصادی در این برنامه اب کمتری استفاده میشود ولی از نظر مصرف برق مقرون به صرفه نیست.
3: SYNTHETIC/شستشوی لباس های الیافت مصنوعی در این مدل به دو دسته شستشوی نرمال و اهسته تقسیم میشود .
4: DELICATE/شستشوی لباس های ظریف
5: HAND WASH/ شستشوی دستی مخصوص لباس های حریر و ابریشم در این مدل به دو دسته شستشوی نرمال و اهسته تقسیم میشود.
6: WOOL/ شستشوی لباس های پشمی
7: QUICK 30/ شستشوی سریع در 30دقیقه برای لباس های نخی و الیافت مصنوعی
8: SPIN خشک کردن لباس ها که در این مدل تعداد دور موتور در زمان خشک کرداز 500دور تا 800دور قابل تغییر است
9: این مدل لباسشویی دارای ابشن های زیر میباشد
PRE WASH شستشوی مقدماتی برای لباس های خیلی کثیف وروغنی
: ECO/ شستشوی اقتصادی در این برنامه اب کمتری استفاده میشود ولی از نظر مصرف برق مقرون به صرفه نیست.
و شناور ماندن لباس ها در اب بعد از ابکشی لباس ها

نحوه نگهداری ماشین لباسشویی اسنوا 801

1:استفاده از پودر های جرم گیر
2:تنظیم پایه های لباسشویی
3:مقدار وزن لباس متناسب با لباسشویی.

 

5/5 (1 نظر)