نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج در اصفهان

زیر نظر بهترین تکنسین های مجرب

۰۹۱۳۰۲۷۹۲۴۱

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج اصفهان

لباسشویی های ارج یکی از برند های قدیمی کشور عزیزمان ایران میباشد که متاسفانه چند سالی هست که خط تولید آن معلق شده اما برای رفاه حال هموطنان همچنان خدمات ارج مشغول به کار میباشد. نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج در اصفهان

شرکت ارج در سال ۱۳۱۶ با ۸ نفر کارگر به مدیریت آقای مهندس خلیل ارجمند شروع به کار کرد و کار اولیه آنها آهنگری ریختگری و جوشکاری بود و در سال ۱۳۲۳ پس از انتقال کارخانه به خیابان شوش تهران آقای ارجمند در هنگام یک آزمایش یک ماشین فنی جان خود را از دست داد ودر سال ۱۳۴۸ کارخانه ارج تکامل یافت و فعالیت خود را ادامه داد و در سال ۱۳۵۲ شرکت ارج بصورت سهامی عام درآمد .وپس از پیروزی انقلاب اسلامی به صنایع ملی ایران واگذار گردید که تا سال ۷۴  تحت پوشش این سازمان بود و پس از آن در همین سال، بخشی از سهام سازمان صنایع ملی به کارکنان ارج و مردم و عمده سهام آن به بانک ملی ایران واگذار گردید. محصولات این شرکت به۱۱ محصول تقسیم می شود که چهار مدل کولر آبی و سه مدل یخچال فریزر وچهار مدل بخاری گازی می باشد .

آقای مهندس محمدرضا حسینی؛ مدیرعامل شرکت ارج نیز طی سخنانی گفت: هر کشور مشکلات و البته قوانینی دارد و صنعتگران نیز ضمن بررسی قوانین، شناخت مشکلات، باید خود را با بسترهای موجود همسو کنند. وی گفت: مشکلات، مانع نیستند، بلکه باید راه هایی برای رفع آن ها پیدا شود و البته تولیدکنندگان باید در انسجام کامل با یکدیگر باشند و شرایط زمینه ای را تعیین کنند.

تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان

مدیر عامل شرکت ارج ادامه داد: به عنوان مثال مطالعه بودجه ۹۶ نشان می دهد ۷۱ درصد از بودجه از محل مالیات شکل می گیرد و تنها ۲۹ درصد آن از طریق درآمدهای نفتی محقق خواهد شد و بر همین اساس شرکت ها باید بدانند رویه مالیات گیری سختگیرانه ای در پیش است و بر همین اساس باید آمادگی های لازم را داشته باشند.

 

وی تاکید کرد: همچنین صنعتگران از پتانسیل های موجود باید بهره برداری مفید را به نفع کلی کشور و خودشان انجام دهند و به عنوان مثال، حضور برندهای متنوع و با کیفیت های مختلف ایرانی در بازارهای خارجی، نه تنها ضرورتی ندارد بلکه موجب آثار منفی نیز هست و می توان با استفاده از محبوبیت یک برند در بازارهای خارجی، تحت یک نام به کشورهای خارجی رفت و محصولات مختلف ارائه داد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج در اصفهان

زیر نظر بهترین تکنسین های مجرب

تماس فوری

۰۹۱۳۰۲۷۹۲۴۱

تلفن های مرکز تماس مرکز سرویس ایران به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشتریان عزیز هستند. با یک تماس ساده و گرفتن مشخصات دستگاه شما در اسرع وقت نیروهای متخصص شرکت به محل اعزام خواهند شد و تعمیرات تخصصی همراه با ارائه فاکتور مطابق تعرفه اتحایه و ارائه ضمانت نامه کتبی انجام می شود .

 

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج در اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج در دولت آباد

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج در شاهین شهر

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج در برخوار

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج در سپاهان شهر

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارج در بهارستان