نمایندگی ال جی در زرین شهر کجاست؟

شاید شما که در حال مطالعه این محتوا هستید به دنبال نمایندگی ال جی در زرین شهر هستید. با ما همراه باشید تاخدمات پس از فروش ال جی  را به شما معرفی کنم.

در ابتدا به شما مخاطب عزیز جهت رعایت حقوق مصرف کننده اعلام میکنم که گروه مرکز سرویس نمایندگی ال جی نیست اما تعمیرات آن را به صورت تخصصی انجام میدهند.

چنانچه قصد دارید که تعمیرات محصول خود را به گروه مرکز سرویس بسپارید با شماره تماس 03191002003 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی لوازم خانگی ال جی در زرین شهر کجاست؟

پس از خروج ال جی از ایران خیلی از مخاطبان عزیز جهت دریافت خدمات دچار سردر گمی شدند. برخی بر این باور هستند که پس از خروج شرکت ال جی دیگر خدمات پس از فروش در زرین شهر وجود ندارد اما این باور اشتباه است و پس از خروج شرکت ال جی از ایران شرکت گلدیران که فروش و خدمات پس از فروش این شرکت را برعهده داشت اعلام کرد که مشتریانی که محصولات ال جی خریداری کردند و مدت زمان نصب و خرید این محصولات زیر 10 سال میباشد میتوانند از خدمات این شرکت استفاده نمایند.

چنانچه قصد تعمیر لوازم خانگی ال جی خود دارید و میخواهید آن را به غیر از نماینده ال جی در زرین شهر بسپارید میتوانید با شماره تماس 03191002003 در ارتباط باشید.

نمایندگی ال جی در زرین شهر

نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در زرین شهر کجاست؟

نماینده ماشین لباسشویی ال جی زیر نظر شرکت گلدیران میباشد. و گروه حامی سرویس تعمیرات این محصولات را در منزل شما انجام میدهد اما نماینده ماشین لباسشویی ال جی نمیباشد.

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی

یکی از رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی ال جی، روشن نشدن آن است. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد، از جمله:

 • خرابی دوشاخه یا پریز برق
 • خرابی برد الکترونیکی
 • خرابی فیوز
 • قطعی سیم کشی

برای رفع این مشکل، ابتدا باید مطمئن شوید که دوشاخه برق ماشین لباسشویی به درستی در پریز قرار گرفته است و پریز برق سالم است. اگر دوشاخه و پریز برق سالم بودند، باید ماشین لباسشویی را از برق بکشید و سیم کشی آن را بررسی کنید. در صورت مشاهده هرگونه قطعی در سیم کشی، باید سیم کشی را تعمیر یا تعویض کنید.

نمایندگی سامسونگ در زرین شهر کجاست؟

نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در زرین شهر

نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در زرین شهر کجاست؟

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی هم مانند بقیه محصولات ال جی زیر نظر شرکت گلدیران میباشد.

برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در زرین شهر به غیر از نماینده میتوانید با شماره تماس 03191002003 با مرکز سرویس در ارتباط باشید.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

یکی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ال جی، روشن نشدن دستگاه است. این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، از جمله:

 • قطعی برق
 • خرابی پریز برق یا دوشاخه برق
 • خرابی فیوز حرارتی
 • خرابی برد الکترونیکی

در صورت بروز این مشکل، ابتدا باید از سالم بودن برق ورودی به دستگاه اطمینان حاصل کنید. سپس پریز برق و دوشاخه برق را بررسی کنید. اگر این قطعات سالم بودند، ممکن است فیوز حرارتی یا برد الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شده باشد. در این صورت باید دستگاه را توسط یک تکنسین متخصص تعمیر کنید.

نمایندگی ال جی در اصفهان کجاست؟

نمایندگی یخچال ال جی در زرین شهر کجاست؟

یخچال فریزر های ال جی در مدل های مختلف ساید بای ساید و کمبی تولید میشود. خدمات پس از فروش تعمیر یخچال ال جی در فولاد شهر زیر نظر شرکت گلدیران میباشد و جهت دریافت خدمات میتوانید با شرکت گلدیران در ارتباط باشید. چنانچه قصد تعمیر یخچال ال جی در زرین شهر را دارید و میخواهید تعمیرات آن به غیر از نماینده انجام شود میتوانید با شماره تماس 03191002003 گروه مرکز سرویس در ارتباط باشید.

عدم سرد شدن یخچال

یکی از مشکلات رایج یخچال های ال جی، عدم سرد شدن یخچال است. این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، از جمله:

 • خرابی کمپرسور
 • خرابی ترموستات
 • خرابی سنسور دما
 • گرفتگی لوله های اواپراتور

در صورت بروز این مشکل، ابتدا باید کمپرسور را بررسی کنید تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. سپس ترموستات و سنسور دما را بررسی کنید. اگر این قطعات سالم بودند، ممکن است لوله های اواپراتور گرفتگی داشته باشند. در این صورت باید دستگاه را توسط یک تکنسین متخصص تعمیر کنید.

 نمایندگی تلویزیون ال جی در زرین شهر کجاست؟

خدمات پس از فروش تلویزیون های ال جی زیر نظر شرکت گلدیران میباشد و در صورت نیاز به دریافت خدمات باید باشرکت گلدیران تماس بگیرید.

اما اگر میخواهید به غیر از نماینده از خدمات تعمیرگاه های مجاز استفاده کنید میتوانید با گروه مرکز سرویس با شماره تماس 03191002003 تماس حاصل فرمایید.

علت روشن نشدن تلویزیون ال جی

یکی از مشکلات رایج تلویزیون های ال جی، روشن نشدن تلویزیون است. این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، از جمله:

 • قطعی برق
 • خرابی پریز برق یا دوشاخه برق
 • خرابی برد اصلی
 • خرابی پاور

در صورت بروز این مشکل، ابتدا باید از سالم بودن برق ورودی به تلویزیون اطمینان حاصل کنید. سپس پریز برق و دوشاخه برق را بررسی کنید. اگر این قطعات سالم بودند، ممکن است برد اصلی یا پاور تلویزیون دچار مشکل شده باشد. در این صورت باید تلویزیون را توسط یک تکنسین متخصص تعمیر کنید.

 

 

 

0/5 (0 نظر)