تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

شرکت سامسونگ یک شرکت کره ای است که از سال  ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول تشکیل و در غالب یک بازرگانی شروع به کار کرد. و پس از آن در اوایل دهه 1990 دوره مدیریت نوین در سامسونگ آغاز شد . هدف این شرکت برتر در درجه اول کیفیت است. امروزه سامسونگ بزرگترین مجموعه تجاری صنعتی در کره جنوبی است که شامل مجموعه ای از 80 شرکت است . محصولات این شرکت بدلیل کیفیت بالا ، استفاده از فناوری مدرن ، زیبایی  و تنوع بالای آن مورد استقبال  مصرف کنند گان سراسر دنیا است . در این بین سامسونگ بخش عظیمی از بازار مصرف ایران را نیز به خود اختصاص داده است و محصولات متنوع آن را در تقریبا در تمام خانه های ایرانی میتوان یافت .
برند سامسونگ محصولات متنوعی شامل گوشی  لوازم جانبی کامپیوتر صوتی تصویری و انواع لوازم خانگی برودتی سرمایشی گرمایشی و شوینده دارد .
از آنجایی که قطعات تمام برندهای مطرح دنیا نیز پس از مدتی استفاده فرسوده شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارند و مصرف کنندگان مایلند تعمیر دستگاه های خود را به تعمیرکاران و تکنسین های متخصص و حرفه ای بسپارند . مرکز سرویس با سابقه ای درخشان با افتخار تعمیر انواع لوازم خانگی برند محبوب سامسونگ از جمله تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان را به کمک نروهای خبره و متخصص خود انجام می دهد.
شرکت سامسونگ انواع مختلف یخچال فریزر را با کارایی و ظاهر متفاوت وارد بازار کرده است. انواع یخچال و فریزر های تک ، یخچال فریزرهای مدل فریزر بالا و فریزر پایین ، یخچال های ساید بای ساید ،  یخچال های دوقلو  و چهار درب.

بخش های مختلف یخچال فریزر سامسونگ

اواپراتور : 

اواپراتور محفظه آلومینیومی که  داخل آن گاز جریان دارد و مسئولیت  سرمایش یخچال را به عهده دارد.
بروز اشکال در  اوپراتور یکی از دلایل عمده در خوب کار نکردن یخچال است
اواپراتورها انواع مختلف دارد که تعمیر هرکدام از آنها با یکدیگر متفاوت است بنابراین درصورت بروز چنین مشکلی حتما باید برای تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان به تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید .

 کمپرسور: 

در میان مردم به اسم  به موتور یخچال معروف است . وظیفه کمپرسور  فشرده کردن گاز یخچال به حالت مایع و به جریان دراوردن ان در یخچال است
 اگر صدای ناهنجار  کم شدن یا عدم سرمایش  سوختگی  داخلی کمپرسور یا اتصال برق  و درجه اهم زیاد را دیدید بدانید که احتمالا از خرابی کمپرسور است و باید سریعا به تعمیرکاران متخصص و باتجربه در مرکز تعمیر یخچال سامسونگ دراصفهان  مراجعه کنید.

کندانسور :

کندانسور در حقیقت رادیاتور یخچال است که از لوله های مارپیچ پشت یخچال  تشکیل شده . این لوله ها وظیفه گرفتن حرارت گاز یا مبرد را دارند و برای همین است که معمولا لوله های کویل پشت یخچال داغ هستند.
تمامی یخچالها دارای کندانسور هستند ولی کندانسور یخچالهای ساید به شکل پاکتی و مکعبی هستند .
اگر کندانسور از آلودگی ها و گرد و غبار تمیز نباشد  باعث بروز مشکلاتی در یخچال خواهد شد . از جمله : راندمان و  سرمایش یخچال کم میشود . به کمپرسور فشار وارد میشود . مصرف برق افزایش می یابد. فیلتر درایر و سایر قسمتهای یخچال ممکن است آسیب ببینند .
پس به دلیل اهمیت تمیز ماندن کندانسور بایستی حدود یک سال یکبار تمیز شود .
برای تمیزکردن کندانسور بایستی یخچال را از برق دراورده و بخش رادیاتور را در پشت یخچال با جاروبرقی یا قلم موی رنگ کاریو یا پره های مخصوصی میتوانید گرد و غبار و پرز و آلودگی های داخل رایاتور را تمیزکنید . اگر یخچال شما ساید باشد این قسمت در پوششی قرار دارد که ابتدا باید پیچ های آن پوشش را باز کرده و بعد اقدام به تمیزکردن آن کنید .
این کار نیاز به دقت زیادی دارد تا به لوله های کویل آسیبی نرسد .اگر به هردلیلی خودتان  نتوانستید این کار را انجام دهید  سرویسکاران مرکز تعمیر یخچال سامسونگ  در اصفهان میتوانند برای انجام این امر شما را یاری  می کنند
در ادامه برای دیدن ارور های ماشین لباسشویی سامسونگ میتوانید به این قسمت مراجعه کنید.

تماس فوری : 09130279241


عیوب رایج در یخچال فریزر

1 . روشن نشدن یخچال     علتها : پریز یا دوشاخه خراب است . ترموستاد خراب است . اورلود اشکال دارد
2 . اتومات نکردن یخچال     علتها: ترموستات دچار اشکال شده است . کنتاکت های یخچال فریزر به هم جوش خورده اند .
3 . صدا دادن یخچال قبل از هربار روشن شدن     علتها:  موتور نیم سوز شده است .
4 . خنک نکردن یخچال           علتها: کثیف شدن کویل های کندانسور . خرابی لاستیک درب یخچال . مسدود بودن لوله تخلیه
5 . شنیدن صدای غیرطبیعی       علتها: خرابی لاستیک های ضربه گیر . تراز نبودن دستگاه . شل شدن پیچ های موتور
6 . برفک زدن یخچال در یخچال های بدون برفک    علتها: اشکال در ترموستان . اشکال در المنت یخچال . چسبیدن ترموفیوز به داخل اواپراتور

خطاهای یخچال سامسونگ

خطای  ریست فیلتر ساید   : خطای تست و ریست است

خطای سنسور اهم : خطای   5k

ارور یخچال سامسونگ

ارور یخچال سامسونگ

خطای    سنسور محیطی فریزر: خطای 1E
خطای    سنسور محیطی فریزر:  خطای 2E
خطای سنسور دیفراست فریزر:  خطای  4E
خطای سنسور دیفراست یخچال:   خطای  5E
خطای سنسور محیطی بیرونی:   خطای 6E
خطای سنسور یخساز : خطای 8E
خطای سنسور رطوبت: خطای  13E
خطای فن فریزر:  خطای 21E
خطای  دیفراست فریزر:  خطای 24E
خطای  دیفراست یخچال : خطای  24E
خطای ارتباط بین دیس پلی و برد اصلی: خطای 41E
خطای عدم استارت کمپرسور : خطای 81E
خطای مدیریت هوشمند انرژی : خطای 82 E
خطای جریان غیرعادی در کمپرسور : خطای 83E
خطای قفل کردن کمپرسور ناشی از فشار زیاد:خطای   84E
خطای پایین بودن ولتاژ کمپرسور :خطای  85E
خطای بالا بودن ولتاژ کمپرسور :خطای  86E
خطای فن یخچال: خطای   22E
خطای فن کندانسور : خطای  22E
تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

تماس فوری : 09130279241

برای تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان با تماس با تلفن های امور مشتریان مرکز سرویس ایران میتوانید از نیروهای کارآمد و باتجربه شرکت  و خدمات این شرکت کمک بگیرید. متخصصین  حرفه ای مرکز سرویس تعمیرانواع  یخچال فریزرها از برندهای معروف و مختلف از جمله سامسونگ ال جی الکترواستیل سینجر اسنوا امرسان هیمالیا جنرال الکتریک پارس مابه کنمور کنوود دوو  و بکو و تمامی برندهای موجود در بازار از جمله تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان را بصورت تخصصی انجام میدهند.
در اینجا برخی از  خدمات و سرویس های  منحصربفرد شرکت را بخوانید:
1 . مرکز سرویس با پاسخگویی شبانه روزه و دائمی و فرستادن نیروهای متخصص و حرفه ای بنا به درخواست شما  برای تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان  در اسرع وقت و با ابزار و تجهیزات کامل در خدمت شما همشهریان عزیز است.
2 . خدمات و تعمیرات تکنسین های  مرکز سرویس ایران تا دو ماه بعد از پایان کار در گارانتی شرکت است و طی این مدت چنانچه مشکل قبلی مجددا تکرار شد میتوانید با تماس با امور مشتریان مرکز سرویس شرکت را در جریان وضعیت دستگاه خود قرار دهید تا تعمیرکار ما در فورا در محل حاضر شده و به صورت رایگان و بدون دریافت هزینه رفع عیب انجام شود.
3 . تعمیرکاران مرکز سرویس ایران تعمیر یخچال و یخچال فریزر را در محل شما انجام میدهد  برای راحتی مشتریان عزیز و عدم تحمیل هزینه حمل و نقل و صرفه جویی در زمان تعمیر یخچال سامسونگ  در اصفهان  توسط تکنسین های مرکز سرویس در محل شما انجام میشود و نیازی به حمل یخچال به کارگاه نیست.
4 . سرویس دیگری که از طرف مرکز سرویس ایران به شما همشهریان عزیز ارائه میشود این است که قطعاتی که سرویسکاران ما برای دستگاه شما استفاده میکنند به مدت 20 روز در گارانتی شرکت است .

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

09130279241