Loading...

مرکز سرویس ایران

صفحه اصلی
مرکز سرویس ایران۱۳۹۷/۵/۱۶ ۱۳:۱۸:۳۵

چرا مرکز سرویس؟؟؟

تکنسین های مجرب

تعمیرکاران مجرب و کار آزموده

گروه مرکز سرویس تکنسین های خود را از نمایندگی های تعمیرات انواع برند ها آماده به کار کرده است و مهم نیست که محصول شما چه برندی است ما برای همه برند ها تعمیرکار متخصص داریم. بهترین ها را از ما بخواهید.

حضور سریع در محل

حضور به موقع

ما سعی کرده ایم که تعمیرات یخچال فریزر اعم از عدم برودت و از کار افتادن دستگاه و تعمیرات وسایل گرمایشی و سرمایشی را در اولویت قرار دهیم و سرعت حضور سرویسکاران ما در محل زیر ۲۴ ساعت باشد.

صرفه جویی در هزینه ها

صرفه جویی در هزینه ها

گروه مرکز سرویس تمامی تعمیرات را در محل شما انجام میدهد و این باعث شده است که دیگر شما نخواهید از وقت و پول خود هزینه کنید تا محصول خود را به تعمیرگاه ببرید ما تعمیرات را در منزل شما با ابزارالات استاندارد انجام میدهیم

ضمانت در تعمیرات

ارائه گارانتی خدمات انجام شده و قطعات

گروه مرکز سرویس با افتخار خدمات خود را گارانتی میکند این گارانتی شامل تعمیرات انجام شده توسط تکنسین های مرکز سرویس میباشد گروه مرکز سرویس رضایت مندی مشتری را سرلوح کار خود قرار میدهد.

خدمات گروه مرکز سرویس


تعمیر تخصصی یخچال فریزر

تعمیرات تخصصی یخچال فریزر در منزل شما نیاز به تجهیزات و ابزار آلات استاندارد و ایمنی و همچنین تکنسین های مجرب و کار آزموده دارد که   که گروه مرکز سرویس تمام ابزار آلات بروز و پرتابل شامل گیج های فوق العاده دقیق و دستگاه های جوشکاری ایمن و پرتابل میباشد و تمامی تکنسین ها دوره های ایمنی کار در منزل را دیده اند. تعمیرات یخچال فریزر های بدون برفک مانند ساید بای ساید نیازمند تخصص ویژه دارد و جابه جایی این محصولات بخصوص در طبقات کار فوق العاده طاقت فرسا و هزینه بر میباشد.

تعمیر یخچال
تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی بطور عمده به چند دسته تقسیم میشود که در ادامه به آنها میپردازیم. ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی مهم بعد از یخچال فریزر محسوب میشود و زمانی که ماشین لباسشویی هراب میشود باعث میشود که آرامش تمام افراد منزل به هم بریزد و ما آماده ایم که تعمیرات ماشین لباسشویی شما را با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی در منزل شما انجام دهیم تعمیرات صدا ولرزش ماشین لباسشویی عدم تخلیه آب بیشترین حجم تعمیرات ماشین های لباسشویی اتوماتیک هستند.

تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یکی از اقلام درجه سوم لوازم خانگی محسوب میگردد که برای تعمیرات نیازمند تخصصی خاص و ابزار الاتی خاص میباشد ماشین ظرفشویی شامل قطعات متنوعی است که گروه مرکز سرویس تمامی قطعات آن را به صورت اورجینال برای شما مشتریان عزیز تهیه کرده است. یکی از موارد مهم در ماشین ظرفشویی تنظیم سختی آب میباشد که در ادامه مطالب آموزش آن را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

تعمیر ماشین ظرفشویی

مرکز سرویس

گروه مرکز سرویس ایران با استفاده از نیرو های زبده و کار آموخته خدمات تعمیرات لوازم خانگی از جمله:

تعمیر انواع ماشین لباسشویی تعمیر انواع ماشین ظرفشویی

تعمیرات انواع یخچال فریزر تعمیرات انواع اجاق گاز تعمیرات انواع پکیج

را بصورت تخصصی و تضمینی انجام میدهند.

گروه مرکز سرویس ایران با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی توانسته است

کیفیت خدمات خود را تضمین نماید.

تعمیر کولر گازی در اصفهان

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال ال جی در اصفهان

تعمیر یخچال دوو در اصفهان

تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان

تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان

تعمیر چیلر تراکمی اصفهان

نمایندگی تعمیر بوتان اصفهان

تعمیر لباسشویی کندی در اصفهان

تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان

تعمیر یخچال یخساران در اصفهان

تعمیر یخچال پارس در اصفهان

تعمیر ظرفشویی موریس در اصفهان

تعمیر یخچال در شیراز

نمایندگی لباسشویی اصفهان

Call Now Buttonتماس فوری