مرکز سرویس ایران

خدمات سریع

خدمات سریع

 ارائه خدمات سریع تعمیرات و نصب زیر ۲۴ ساعته در محل شما

هزینه کمتر

صرف هزینه های کمتر

صد در صد تعمیرات در محل شما بدون نیاز به جابجایی باعث میشود در رفت و آمد و هزینه شما صرفه جویی شود

تکنسین متخصص

تکنسین متخصص

گروه مرکز سرویس ایران تکنسین های خود را از متحصص ترین افراد انتخاب کرده و بابت تعمیرات تعمیرات به شما مشترین عزیز ۶۰ روز گارانتی خدمات میدهد

۰
انتقال به تعمیرگاه
۰
پایان کار
۰
در دست اقدام
۰
کل پذیرش ها
Title

نمایندگی سامسونگ در اصفهان
نمایندگی سامسونگ در اصفهان

 

شرکت سامسونگ یکی از برندهای بزرگ کره جنوبی میباشد. شامل انواع یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی تلفن های همراه صنایع پتروشیمی و صوتی تصویری می باشد.

این شرکت توانسته در صنعت لوازم خانگی و صنعت پتروشیمی در زمینه ساخت مواد اولیه تزریق پلاستیک و در صنعت مخابرات وارتباطات پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

گروه مرکز سرویس ایران تشکیل شده از افراد متخصص و کار آزموده میباشد ونمایندگی سامسونگ در اصفهان نمیباشد.

ولی تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سامسونگ را بصورت کاملا حرفه ای انجام میدهد. مرکز سرویس ایران افتخار دارد تعمیرات انواع یخچال فریزرهای سامسونگ انواع ماشین لباسشویی های سامسونگ و انواع ماشین های ظرفشویی سامسونگ را در منزل شما با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن به صورت تخصصی انجام دهد
مرکز سرویس ایران با گردآوری مهندسی و متخصصین نمایندگی سامسونگ در اصفهان تعمیرات محصولات سامسونگ به صورت تخصصی و تضمینی توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را جلب نماید.

نمایندگی ال جی در اصفهان

 

نمایندگی LG در اصفهان

 

 

شرکت ال جی یکی از برند های بزرگ کره جنوبی میباشد که این شرکت هم مانند سامسونگ در تولیدات انواع لوازم خانگی تولید مواد پتروشیمی و تولید لوازم ارتباطی مانند گوشی های تلفن همراه فعالیت گسترده داشته است.
محصولات ال جی در بازار ایران فروش گسترده ای دارد که خدمات پس از فروش این برند را در ایران شرکت های مختلفی مانند گلدیران و مادیران پوشش میدهند شرکت مادیران بیشتر در ارائه خدمات برای لوازم اداری مانند مانیتور و دستگاه های پرینتر و اسکنر فعالیت دارد.

گروه مرکز سرویس ایران نمایندگی ال جی در اصفهان نمیباشد . مرکز سرویس ایران افتخار دارد تعمیرات انواع یخچال فریزرهای سامسونگ انواع ماشین لباسشویی های سامسونگ و انواع ماشین های ظرفشویی سامسونگ را در منزل شما با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن به صورت تخصصی انجام دهد.
مرکز سرویس ایران با گردآوری مهندسی و متخصصین نمایندگی سامسونگ در اصفهان تعمیرات محصولات سامسونگ به صورت تخصصی و تضمینی توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را جلب نماید.

نمایندگی دوو در اصفهان
گروه مرکز سرویس نمایندگی دوو در اصفهان میباشد.
برند دوو یکی از قدیمی ترین برند های کره جنوبی میباشد که تولیدات این شرکت شامل انواع یخچال فریزر انواع ماشین ظرفشویی دوو وانواع ساید بای ساید دوو میباشد که در مدل های مختلفی تولید میشود گروه مرکز سرویس ایران بزرگترین نمایندگی دوو در اصفهان میباشد.
نمایندگی دوو در اصفهان با استفاده از متخصصان دوو تعمیرات محصولات دوو را بصورت تضمینی انجام میدهد.
برای تعمیرات محصولات دوو با مرکز سرویس ایران تماس بگیرید واز خدمات ویژه ما بهرمند شوید.

نمایندگی بوش در ایران

نمایندگی بوش در اصفهان
شرکت بوش تولید کننده انواع لوازم خانگی کوچک و بزرگ میباشد.
این برند یک برند آلمانی می باشد که از کیفیت بسیار بالای محصولات آن برخوردار می باشد .

محصولات بوش نیاز به تعمیرات سرویس های دوره ای دارد به علت تخصصی بودن این محصولات نمایندگی بوش در اصفهان با گردآوری مهندسین و متخصصان تعمیرات انواع یخچال فریزرهای بوش تعمیر لباسشویی بوش تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش رضایت بسیاری از مشتریان را جلب نماید.

نمایندگی بوش در اصفهان با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی و خدمات فوری در منزل شما خدمات و قطعات را تضمین می نماید برای تعمیرات لوازم خانگی بوش با نمایندگی بوش در اصفهان تماس بگیرید.

مرکز سرویس ایران نمایندگی اسنوا در اصفهان

افتخار دارد تعمیرات انواع لباسشویی های تسمه ای و بدون تسمه ای اسنوا در منزل شما با کمترین قیمت و سریعترین زمان ممکن انجام دهد.
نمایندگی اسنوا دراصفهان تعمیرات تخصصی انواع یخچال فریزر های ساید بای ساید اسنوا و مدل های ۸۱۰ و کومبی توسط کارشناسان متخصص و کارآزموده در خدمت شما عزیزان میباشد.
نمایندگی اسنوادر اصفهان شامل تعمیرات برند های حایر تکنوگاز وبست وکارینوکارلو ودوو میشود که این برند ها از تولیدات گروه صنعتی انتخاب میباشد .

گروه مرکز سرویس ایران بزرگترین نمایندگی اسنوا در اصفهان با در خدمت همشهریان عزیز میباشد.

درباره مرکز سرویس

گروه مرکز سرویس ایران

فعالیت خود را از سال 1386 به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش لوازم خانگی با برندهای مطرح کشور آغاز کرد.

امروزه با 48 نمایندگی در سراسر استان اصفهان و 30 تکنسین مستقیم در شهر اصفهان جهت تعمیرات لولزم خانگی در حال فعالیت میباشد.

اطلاعات ارتباطی

تماس با ما

  • اصفهان . خیابان فروغی
  • 09130279241
  • mahmoudkarime@gmail.com
  • http://markazservice.ir.com
تماس