نمایندگی دوو در شاهین شهر کجاست؟

کاربر گرامی صد درصد شما در حال جستجوی نمایندگی دوو شاهین شهر هستید در اینجا ما به کمک شما هستیم تا نزدیکترین مرکز را پیدا کنید در ادامه با ما همراه باشید.

قبل از هر چیز در مورد برند دوو باید بدانید که این محصولات توسط گروه صنعتی انتخاب واقع در شهرک صنعتی موچه خورت تولید میگردد و در بازار عرضه میگردد.

گروه مرکز سرویس تعمیرات این محصولات را انجام میدهد اما نماینده این برند نمیباشد.

 

نمایندگی دوو در شاهین شهر

نمایندگی دوو در اصفهان کجاست؟

 

عموما نماینده لوازم خانگی دوو به دو دسته فروش و خدمات پس از فروش در هر شهر تقسیم میشود:

نمایندگی فروش دوو در شاهین شهر :

فروشگاه فرهنگیان شاهین شهر

آدرس : بلوار امام خمینی- خیابان حافظ جنوبی- فرعی 1 غربی
شماره تماس : 03145272244

فروشگاه دوو فردوسی شاهین شهر

آدرس : شاهین شهر -خیابان فردوسی- پلاک نبش ۸شرقی – پلاک ۲۳۹
شماره تماس : 03145213632

نمایندگی خدمات پس از فروش دوو در شاهین شهر

خدمات پس از فروش دوو در شاهین شهر زیر نظر شرکت انتخاب الکترونیک میباشد و شرکت انتخاب الکترونیک مستقیما زیر نظر گروه صنعتی انتخاب میباشد که جهت ارتباط با این مجموعه میتوانید با شماره تماس 1699 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی لباسشویی دوو در شاهین شهر :

جهت تعمیرات و یا خرید ماشین لباسشویی دوو میتوانید از طریق شماره تماس هایی که در بالای متن ذکر شد نیاز خود را برطرف نمایید و یا چنانچه میخواهید تعمیرات ماشین لباسشویی دوو را به غیر از نماینده بسپارید با شماره تماس : 03191002003 گروه مرکز سرویس در ارتباط باشید.

نمایندگی یخچال دوو در شاهین شهر :

برای خرید و یا ارتباط با خدمات پس از فروش یخچال دوو هم میتوانید از شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمایید و اگر نیازمند تعمیرات فوری یخچال دوو به غیر ازنماینده هستید میتوانید با شماره تماس 03191002003 گروه مرکز سرویس ارتباط برقرار نمایید.

مزیت های دریافت خدمات از مرکز سرویس

تعمیرات فوری در محل

زیر نظر اتحادیه و اداره اماکن

ارائه فاکتور در پایان خدمات

هزینه های رقابتی

کیفیت بالای خدمات

استفاده از قطعات اصلی

گارانتی در ارائه خدمات

نتیجه گیری:

نمایندگی دوو در شاهین شهر به دو دسته خدمات پس از فروش و فروش تقسیم میشوند نماینده های فروش دو فروشگاه میباشند که یکی از این فروشگاه ها فرهنگیان و دیگری  فردوسی نام دارد.

برای خدمات پس از فروش دوو در شاهین شهر میتوانید با شرکت انتخاب الکترونیک 1699 در ارتباط باشید و یا اگر میخواهید تعمیرات را به غیر ازنماینده بسپارید میتوانید با شماره تماس : 03191002003 با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 

5/5 (4 نظر)