نمایندگی پاکشوما در شاهین شهر کجاست؟ (فروش و خدمات)

نمایندگی پاکشوما در شاهین شهر به دو دسته فروش و خدمات پس از فروش تقسیم میشوند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

خدمات پس از فروش خدماتی همچون نصب و تعمیر را انجام میدهد و نمایندگی فروش زیر نظر شرکت پاکشوما میباشد و فروش محصولات این برند را نجام میدهد.

نمایندگی تعمیرات پاکشوما در شاهین شهر کجاست؟

نمایندگی تعمیرات پاکشوما در شاهین شهر زیر نظر شرکت پاک سرویس میباشد و گروه مرکز سرویس فقط تعمیرات این محصولات را انجام میدهد. چنانچه نیازمند تعمیرکار محصولات پاکشوما در شهر شاهین شهر هستید میتوانید با شماره تماس 03191002003 در ارتباط باشید.

نمایندگی پاکشوما در شاهین شهر

نمایندگی خدمات پس از فروش پاکشوما در شاهین شهر کجاست؟

نمایندگی پاکشوما شاهین شهر زیر نظر شرکت پاک سرویس میباشد و گروه مرکز سرویس تعمیرات این محصولات را انجام میدهد و نمایندگی پاکشوما شاهین شهر نمیباشد چنانچه میخواهید با گروه مرکز سرویس در ارتباط باشید با شماره تماس :03191002003 در ارتباط باشید.

نمایندگی دوو در شاهین شهر کجاست؟

نمایندگی فروش پاکشوما در شاهین شهر

نام فروشگاهآدرستلفن

فروشگاه مولویان جزی

گزبرخوار خیابان فردوسی خیابان مطهری پلاک 68 لوازم خانگی شادیها

۰۳۱۴۵۷۲۱۱۱۸

فروشگاه مرتضی صلاحیان

گرگاب خیابان صنعتگر یکم فروشگاه صلاحیان

۰۳۱۴۵۷۵۴۵۶۵

نمایندگی لباسشویی پاکشوما در شاهین شهر

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در شاهین شهر را در مرحله اول میتوانید توسط نمایندگی انجام دهید و چنانچه نیاز به دریافت خدمات از تعمیرگاه مجاز دارید میتوانید با شماره تماس : 03191002003 گروه مرکز سرویس در ارتباط باشید.

نمایندگی یخچال پاکشوما در شاهین شهر

تعمیرات یخچال فریزر پاکشوما توسط نمایندگی زیر نظر شرکت پاک سرویس میباشد و شرکت پاک سرویس خدمات پس از فروش پاکشوما را انجام میدهد و چنانچه مخواهید یخچال فریزر خود را در شاهین شهر تعمیر کنید مرحله اول نمایندگی اگر دسترسی نداشتید و میخواهید از خدمات تعمیرگاه های مجاز استفاده نمایید میتوانید با شماره تماس 03191002003 با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در شاهین شهر

ماشین ظرفشویی پاکشوما هم ماننند مابقی محصولات پاکشوما زیر نظر شرکت پاک سرویس میباشد و گروه مرکز سرویس نمایندگی این برند نیست اما تعمیرات این محصولات را انجام میدهد که جهت دریافت خدمات از ما میتوانید با شماره تماس ذکر شده ارتباط برقرار نمایید.

 

5/5 (5 نظر)