نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شاهین شهر

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شاهین شهر 

۰۹۱۳۰۲۷۹۲۴۱

یخچال فریزرهای سامسونگ در مدلهای مختلفی تولید شده اند. ما سعی کرده ایم که در این مطلب عیب های متداول یخچال فریزر سامسونگ را برای شما عزیزان بیان کنیم شاید نیازمند نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شاهین شهر نباشید.

 یخچال فریزرهای سامسونگ از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و در مدل های مختلفی تولید می شوند. یخچال تک، فریزر تک، یخچال فریزر های کمبی و یخچال فریزر های ساید بای ساید ازجمله دسته محصولات یخچال فریزرهای سامسونگ می باشد که بنا به طراحی و نوع سیستم آنها عیب های آنها با یکدیگر متفاوت می باشند.

 یخچال فریزرهای سامسونگ از لحاظ کیفیت، کیفیت بسیار بالایی دارند به همین دلیل بسیاری از خرابی‌های آن ها مشکل حاد و خاصی نیست.

 

عیب یابی یخچال فریزر سامسونگ

بیشترین عیب مشترکی که یخچال فریزرهای سامسونگ پیدا می‌کنند صدای ناهنجار می باشد. برای رفع صدای ناهنجار یخچال فریزرهای سامسونگ در ابتدا باید بررسی کرد که این صدا از کدام قسمت یخچال فریزر می آید. صدا می تواند از موتور فن ها باشد. موتور فن ها هم در قسمت یخچال هم در قسمت فریزر و هم در قسمت کندانسور می باشند.

 منظور از قسمت کندانسر به قسمت پشت یخچال چهار موتور کندانسور گفته می شود.

در صورتی که فن خراب که صدای ناهنجار ایجاد می کند را پیدا کردید حتماً باید عوض شود.

 مشکل خاص بدی که مشتریان عزیز از ما سراغ می‌گیرند عدم برودت یخچال و فریزر سامسونگ هست که این مورد نیاز به تخصصی بسیار بالا در مورد تعمیرات یخچال فریزر می باشد. این عیب می تواند خرابی کمپرسور، برد فرمان، خرابی سیستم دیفراست و برفک زدایی یخچال فریزر و مشکل از گاز یخچال فریزر باشد که باید این المان ها به صورت تک به تک و جز به جز مورد بررسی قرار گیرد.

 یکی دیگر از مشکلاتی که مشتریان عزیز با بنده همیشه تماس می گیرند و مطرح می نمایند این است که چرا بدنه یخچال فریزر سامسونگ برق دارد. در این حالت ولتاژ بسیار کمی شاید گاهی از اوقات دست شما را بلرزاند.
 این نشان از ولتاژ بسیار بالای برد در یخچال فریزر شما نیست بلکه این نشان از قدرت دستگاه است که در همه لوازم خانگی وجود دارد. اگر یخچال فریزر سامسونگ شما از جنس استیل می باشد این مورد بسیار ملموس تر می باشد.

 بهترین روش برای پیشگیری از این مشکل این است که ارت برق منزل خود را بررسی نمایید و در صورتی که مشکلی در سیستم سیم کشی منزل شما وجود ندارد حتما کف آشپزخانه خود را موکت یا اینکه از دمپایی ها و کفش های عایق استفاده کنید تا این مشکل برای شما پیش نیاید.

 

 نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شاهین شهر تعمیرات تمامی لوازم خانگی سامسونگ را در منزل شما با هزینه های بسیار کم و با تضمین در قطعات و گارانتی خدمات انجام می دهند.

شما می توانید جهت ثبت پذیرش برای نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شاهین شهر با شماره های زیر با ما در تماس باشید.

۰۹۱۳۰۲۷۹۲۴۱

این شماره به صورت ۲۴ ساعته و دائم پاسخگوی شما و آماده ثبت درخواست تعمیرات شما مشتریان است.