نمایندگی یخچال ارچیلیک در اصفهان کجاست؟

در این محتوا در ادامه به معرفی نمایندگی یخچال آرچیلیک در اصفهان میپردازیم در ادامه با ما همراه باشید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ارچیلیک در اصفهان کجاست؟

نمایندگی یخچال آرچیلیک در اصفهان زیر نظر شرکت های وارد کننده این محصول میباشد و برای دریافت شماره تماس این شرکت ها باید به دفترچه راهنمای محصول خود مراجعه کنید.

مرکز سرویس تعمیر یخچال ارچیلیک را انجام میدهد اما نمایندگی یخچال ارچیلیک در اصفهان نمیباشد چنانچه میخواهید از مرکز سرویس خدمات دریافت کنید میتوانید با شماره تماس : 03191002003 در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال آرچیلیک در اصفهان

ریست یخچال آرچلیک

ریست کردن یخچال آرچلیک می تواند برای رفع برخی از مشکلات این دستگاه مانند نمایش ارورهای غیرمرتبط، تنظیم مجدد دمای یخچال و فریزر، و غیرفعال کردن عملکردهای خاص مانند حالت تعطیلات، مفید باشد.

برای ریست کردن یخچال آرچلیک، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. یخچال را از برق بکشید.
  2. دکمه های On/Off و Super Cool را به مدت 5 ثانیه همزمان فشار دهید.
  3. یخچال را به برق وصل کنید.

پس از انجام این مراحل، یخچال ریست شده و تنظیمات کارخانه ای روی آن اعمال خواهد شد.

توجه داشته باشید برای تعمیرات حتما از نمایندگی یخچال آرچیلیک در اصفهان و یا تعمیرگاه های مجاز که زیر نظر اتحادیه فعالیت میکنند خدمات بگیرید

تنظیم دمای یخچال آرچلیک

تنظیم دمای یخچال آرچلیک به عوامل مختلفی مانند نوع مواد غذایی، میزان مصرف برق و فصل بستگی دارد. به طور کلی، دمای مناسب برای یخچال 3 درجه سانتیگراد و دمای مناسب برای فریزر منفی 19 درجه سانتیگراد است.

یخچال آرچیلیک ساخت کجاست؟

یخچال ارچیلیک در ترکیه تولید می شود. شرکت ارچیلیک یک شرکت لوازم خانگی ترکیه ای است که در سال 1955 تأسیس شد. این شرکت دارای 10 کارخانه تولیدی در ترکیه و سایر نقاط جهان است. یخچال های ارچیلیک در کارخانه های تولیدی این شرکت در ترکیه تولید می شوند.

ارچیلیک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در اروپا است. این شرکت محصولات خود را به بیش از 100 کشور در سراسر جهان صادر می کند. یخچال های ارچیلیک در ایران نیز به فروش می رسند.

نمایندگی های این برند در ایران زیر نظر شرکت وارد کننده میباشد.

در این محتوا سعی بر این شد که نمایندگی یخچال آرچیلیک در اصفهان را به شما معرفی کنیم .

نمایندگی یخچال هیوندای در اصفهان کجاست؟

 

0/5 (0 نظر)