تعمیر لباسشویی آکوالتیس در اصفهان را با مرکز سرویس اشتباه نگیرید

 تعمیر لباسشویی آکوالتیس در اصفهان کجاست؟

03191002003

تعمیرات در محل شما در اسرع وقت همراه با ارائه فاکتور رسمی و ضمانت نامه معتبر 

زیر نظر اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی آکوالتیس در اصفهان

تعمیر لباسشویی آکوالتیس در اصفهان کجاست

مشخصات ماشین های لباسشویی Aqualtis 

ضد آسیب دیدگی

برای هر نوع لباس، منوی خاصی در نظر گرفته است. سیستم برقی منحصر به فرد، سنسورهای فشار و پمپ هوشمند، قار و نوع البسه داخل دستگاه را تشخیص داده و میزان دقیق آب داخل یک دستگاه را کنترل می کند که کلیه این ویژگی ها باعث طول عمر لباس های شما می شود. چنانچه حجم البسه کم باشد نیازی به اجرای برنامه کامل نیست و دستگاه مناسب با حجم فعلی البسه، برنامه ریزی کرده و برنامه ای متناسب را تنظیم می نماید.

خشک کن 

به منظور حفظ کیفیت البسه و نیز صرفه جویی در مصرف انرژی، گروه لباسشویی آکوالتیس دارای برنامه با عنوان مراحل خشک کن مجهز به 5 سنسور می باشد.
سنسور های برقی، میزان رطوبت و حرارت را کنترل می نماید تا به محض رسیدن به دمای مطلوب و خشک شدن کامل لباس ها،به طور اتوماتیک برنامه را متوقف می کند. 

آپشن های ماشین لباسشویی آکوالتیس

  1. High Defintion WASHING : پخش یکنواخت مواد شویند
  2. شستشوی همزمان البسه سفید و رنگی
  3. 60 درصد صرفه جویی بیشتر انرژی در مقایسه با شستشوی لباسشویی معمولی در دمای 40 درجه
  4. محافظت پیشرفته – ویژگی ضد آلرژی

حمام بخار ماشین لباسشویی

بخار، کیفیت پارچه و نیز لطافت و نرمی آنرا حفظ نموده و همچنین باعث افزایش طول عمر لباس نیز می شود. المنت جدید حرارتی تیتانیوم که یکی از مشخصه های سیستم تکنولوژی جدید اکوالتیس می باشد، مولکولهای بخار مخصوصی را تولید می کند که مستقیما به داخل دیگ وارد شده و در عمق بافت البسه نفو کرده و لطافت آنها را احیاء می نماید.

سیکل احیاء کنندگی 

برنامه ای کوتاه است که جهت احیاء سازی البسه طراحی شده است، فقط در عرض 10 دقیقه، بخار دستگاه هر نوع بویی مانند بوی سیگار، بوی غذا، دود و … را کاملا از روی البسه خشک از بین می برد.

عطر 

به منظور اینکه بتوانید البسه را بر طبق سلیقه تان معطر نمایید، در حین اجرا سیکل احیا کننده شما میتوانید عطر مورد علاقه تان را با استفاده از توپ حبابی که به صورت خلاقانه تعبیه شده اضافه نمائید.

بهداشت با بخار 

برنامه ای ویژه است که باعث ضد عفونی کردن البسه شما حتی در دمای پایین شده که بدون هیچ گونه افزودنی شیمیایی می باشد. این برنامه تا سقف 99.99% باکاری ها را از بین میبرد و بسیار مناسب برای لباس های کودکان می باشد.

ویژگی بی صدا بودن

شما به ندرت می توانید صدایی از دستگاه خود در حین کا بشنوید. سیستم سوپر سایلنت (Super Silent)، در طول مدت فعالیت دستگاه، حداکثر سکوت را برای شما به ارمغان می آورد.
از دیگر علل بی صدا بودن این گروه از لباسشویی می توان به سه فاز بودن موتور، پنل های آکوسیک (عایق صدا) و سیستک جدید پمپ هوشمند اشاره کرد.

لباسشویی و خشک کن 

موتور 3 فاز دستگاه با سهپنلعایق صدا که به قسمت داخلی کابینت متصل شده اند، تضمین کننده سکوت دستگاه می باشند. این سیستم جدید پمپ هوشمند فقط در هنگامی فعال می شود که آب به جریان افتاده و این سیستم هوشمند صدای شر شر آب را در پایان سیکل شستشو از بین می برد.سنسوری تعبه شده که حتی وجود مقدار کم آب درون دیگ را نیز تشخیص داده و سریعا تبادل اطلاعات را انجام می دهد و در صورت نیاز، این پمپ را فعالمی نماید.

ضد چروک

جلوگیری از فشرده شدن و در عین حال حفاظت و نرم بودن لباس ها …
یک برنامه کوتاه 10 دقیقه ای (8 دقیقه حرارت و 2 دقیقه خنک کنندگی) که باعث انبساط پارچه لباس شده و اتو کشی آنها را آسانتر می سازد.

انواع پیراهن

در این برنامه چرخش آرام دیگ لباسشویی و نیز جریان هوای سردی که در داخل آن در گردش است، باعث عدم ایجاد چین و چروک روی البسه می شود .

انواع جین

شستشو در دمای 35 درجه سانتی گراد انجام شده و سپس با حرارت و توجه ویژه که باعث حفظ کیفیت و رنگ و سایز این نوع البسه می شود، سیکل خشک کن انجام میشود.

لحاف 

این برنامه این امکان را برای شما فراهم می نماید که لحاف، پتو، ملحفه و روتختی را با مقدار مشخص آب، در منزل شستشوی دهید. همچنین این امکان وجود دارد که با حفظ کفیت و نیز توجه ویژه، به خوبی و کاملا خشک شوند.

سیکل البسه کودکان

در این برنامه کلیه لکه های موجود روی لباس کودک پاک شده و نیز مواد شوینده به خوبی شسته شده و روی لباس باقی نمی ماند تا پوست حساس کودک هیچ گونه آسیبی نبیند. علت ایم امر هم اجرای سیکل آبکشی مخصوص با آب فراوان در این برنامه می باشد.
به علت چرخش کم دیگ در حین اجرا سیکل خشک کن،میزان دمای داخلسینک ثابت می ماند و زمان خشک کن کاهش یافته و در نتیجه البسه فاقد چروک می شوند.

 مرکز سرویس ایران مرکز تعمییرات انواع ماشین لباسشویی تمام برندهای موجود در بازار با نیروهای حرفه ای و متخصص 

با ضمانت نامه کتبی و ارائه فاکتور رسمی 

پاسخگوی 24 ساعته

03191002003

در اسرع وقت 

 

0/5 (0 نظر)