یخچال فریزر دوقلو چه مارکی خوبه؟

یخچال فریزر دوقلو چه مارکی خوبه؟

09130279241

یخچال فریزر دوقلو چه مارکی خوبه؟

این سوال را خیلی از مشتریان عزیز از ما می‌پرسند که ما می خواهیم یخچال فریزر دوقلو بخریم و نمی‌دانیم چه مارکی خوب است؟

من خدمت شما عرض کنم که یخچال فریزر های دوقلو از نظر زیبایی تقریباً همانند یخچال فریزر های ساید بای ساید می باشند، اما خیلی از وقت ها زیبایی باعث می شود که مشتری های عزیز به نکات تخصصی و فنی یخچال فریزر توجهی نکنند.

توصیه ما به شما این است که اگر می خواهیم یخچال فریزری بخرید حتما باید به مبحث خدمات پس از فروش و تامین قطعات آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. چه بسا یخچال فریزر اگر بعد از مدت زمان گارانتی دچار مشکل و اعمال شد و اگر خدمات پس از فروش آن یخچال فریزر خوب نباشد باعث می شود که در تامین قطعات و ارائه خدمات شما به مشکل برخورد کنید.


یخچال فریزر چه مارکی بخریم؟

ما به شما پیشنهاد میکنیم که از برندهای خرید کنید که در بازار شناخته شده هستند. با توجه به اینکه گروه مرکز سرویس، ۱۵ سال در عرصه خدمات پس از فروش تجربه های بسیار زیادی در مبحث ارائه خدمات یخچال فریزر را دارد، به شما پیشنهاد می کند که اگر قصد خرید یخچال فریزر دوقلو را دارید از مدل ۲۰۰۰ استفاده کنید یخچال فریزرهای مدل ۲۰۰۰ دارای یخساز و آب سرد کن خودکار هستند که این باعث شده است که شما تمامی آپشن های ساید بای ساید را در یخچال فریزر های دوقلو داشته باشید.

خدمات پس از فروش یخچال فریزرهای دوو توسط شرکت انتخاب سرویس انجام می گردد. این شرکت یکی از شرکت های به روز و به نام در سطح کشور در ارائه خدمات پس از فروش محصولات اسنوا، دوو، حایر، تکنو گاز، بُست، کارینوکارلو می باشد.

 دومین یخچال فریزر دوقلوی که ما به شما پیشنهاد می کنیم یخچال فریزر مدل کویین ( Queen ) اسنوا می باشد.

 یخچال فریزر کاملاً بدون برفک و نفراست می باشد و از لحاظ تامین قطعات حداقل ۱۰ سال پس از خرید شما مشکلی ایجاد نمی کند.