ماشین لباسشویی روشن میشه ولی کار نمیکنه

ماشین لباسشویی روشن میشه ولی کار نمیکنه

09130279241

 

یکی از ساده ترین مشکلات ماشین ‌لباسشویی که مشتریان عزیز ما از ما می پرسند این است که چرا ماشین لباسشویی روشن میشه ولی کار نمیکنه. بهترین دلیل اینکه ماشین لباسشویی روشن میشه ولی کار نمیکنه در ابتدا باید مطمئن باشید که درب ماشین لباسشویی شما کاملاً قفل شده باشد.

قفل های الکترونیکی ماشین لباسشویی در صورتی که خراب یا معیوب باشند فرمان شروع به کار کردن دستگاه را به علت ایمنی نمی دهد.
این یکی از عمده‌ترین دلایل این مشکل می باشد که چرا ماشین لباسشویی شما روشن می شود ولی بعد از اینکه دکمه استارت را می زنید شروع به کار نمی کند.

در بسیاری از موارد دیده شده است که مشتری در ماشین لباسشویی را محکم نمی بندند.

از قبل از هر چیز از بسته شدن کامل درب ماشین لباسشویی اطمینان حاصل فرمایید.

در بعضی از موارد هم دیده شده است که آب ورودی دستگاه به دلایل مختلف دچار مشکل است و دستگاه در مرحله اول که در مرحله آبگیری می باشد به مشکل بر می‌خورد و شروع به ارور از کار افتادن می کند.

برای جلوگیری از این موارد حتماً باید از ورود آب به دستگاه مطمئن شوید.

 مورد بعدی که باعث می شود ماشین لباسشویی شما به درستی کار نکند یا همان در مرحله اول ماشین لباسشویی روشن می شود ولی کار نمی کند می تواند از خرابی دکمه استارت باشد. اگر دکمه استارت که روی برد تعبیه شده است دچار مشکل شود زمانی که شما فرمان شروع کار دستگاه را می دهید کلید عمل نمی کند و به فرمان به برد ارسال نمی شود و این باعث می شود که دستگاه شما کار نکند و به اصطلاح آن این سوال به وجود بیاید که چرا ماشین لباسشویی روشن میشه ولی کار نمیکنه ؟

موارد بسیار زیاد دیگری هم برای این موضوع وجود دارد: مثال خرابی موتور، اگر موتور ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده باشد ماشین لباسشویی روشن می شود ولی شروع به کار نمی کند.

 اصولاً در ماشین لباسشویی هایی که دارای صفحه نمایشگر هستند در این حالت دستگاه شروع به ارور زدن و نمایش خطا می کند.

هر قطعه سطح مربوط به خود را دارد که می‌توانید در این قسمت رو های ماشین لباسشویی ال جی را مشاهده نمایید